Otomatik Kapı Sektöründe Profesyonel Çözümler

Yapı otomasyon çözümleri üzerine yıllardır projeler üreten bir ekip ile 2007 yılı itibari ile kurulan şirketimiz, bu kısa sürede; geniş ürün/servis ağı ve son kullanıcı odaklı hizmet anlayışı sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

  • Ürünlerimizin kalite değerlerini sektörümüzün en yüksek değerine ulaştırmak.
  • Ürünlerimizi yeni noktalara ulaştırmaya öncelik vermek.
  • Ürün çeşitliliğini artırarak daha geniş kitlenin kullanımını sağlamak.
  • Sürekli eğitimle sektörümüzdeki en yüksek İnsan Kaynağı potansiyeli desteği ile eğitimlerinde sürekliliği sağlayarak, misyonumuzda belirttiğimiz hedefleri maksimize etmek.
  • Marka bilinirliğini ön plana çıkaracak faliyetlere daha fazla yatırım yapmak.
  • Müşterilerimizin taleplerini karşılayacak ürünleri üretmek amacıyla alternatif yatırım faaliyetleriyle ağırlık vermek.
  • Yerli üretimimizi dünya piyasasında hak ettiği yere çıkartmak.
  • Müşterilerimize ,  işimizle ve ürünümüzle %100 güven sağlamak.

Sahip olunan yönetim anlayışı bölgesinde lider, küresel ekonomide etkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Çalışanlar arası karşılıklı saygı ve güvene dayalı açık iletişim ve işbirliği ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışması üst düzey hedeflere ulaşma sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunarak geleceğe emin adımlarla ilerlemek istiyoruz.

Uzman kadromuz ile size özel çözümler üretiyoruz. Konut sistemleri, Ticari sistemler ve Endüstriyel yapılar gözetmeksizin, geniş ürün yelpazemiz ve uzmanlaşmış kadromuz ile satış öncesi ve sonrası hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta ürünler ile hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamızın; kapı ve kapı aksesuarları konusunda uzman kadrosu; sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir.

Dinamik ve yenilikçi anlayışı ile ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmet pazarlamasında sürekli evrim geçiren firmamız, Dünya otomasyon ve aksesuar sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, fuar ve seminerler vasıtası ile kendisini sürekli güncellemektedir.

Dinamik ve yenilikçi anlayışımız; işbirliği ve birbirinden öğrenmekten, yapısal gelişmelerden, yeni üretim tekniklerinin bünyeye kazandırılmasından ve ısrarcı ar-ge çalışmalarından geçmektedir.

Kurumsal kalite ve hizmet anlayışımız; üretim noktasından başlayıp, nihai tüketicilerin ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ‘’ ile sonuçlanan eksen üzerinde odaklanmıştır.

“İlk defada, zamanında ve problemsiz bir şekilde üretim” ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla satın aldığı malzeme ve hizmeti, tedarikçileri ile birlikte yüksek bir titizlikle incelemektedir.

Best Otomatik Kapı Sistemleri